УТЕПЛЮВАЧ ДЛЯ КАРКАСНИХ БУДИНКІВ

Июнь 6, 2017

міні-будиночок, утеплювач для

Швидкого спорудження це каркасні будинки. Зовнішня обшивка, внутрішня обшивка каркаса, а між ними теплоізоляція, тобто основний матеріал будинку це утеплювач. На ринку безліч пропозицій по утеплителям. Потрібно вибрати такий щоб відповідав певним вимогам:

1. У зимовий час має бути тепло в будинку при помірному опаленні;

2. Сам утеплювач не повинен принести шкоди здоров'ю проживаючих в будинку;

3. Утеплювач повинен бути негорючим і довговічним.

Тому при визначенні теплопровідності головне значення має щільність, тобто вага одного метра кубічного матеріалу. Зазвичай на ринку пропонують мінімальну щільність для всіх випадків - вона дешевша. Але якщо в горизонтальних перекриттях або похилих дахах утеплювач з малою щільністю (до 40кг / м3) навіть якщо з часом і просяде, то великих проблем не створить. А ось якщо він просяде в стіні - то утворюється так званий місток холоду і Ви будете опалювати вулицю. Тому мінімальна щільність для каркасних будинків повинна бути 70кг / м3.

Друге це екологічность- в утеплювачі не повинно бути шкідливих речовин таких як фенол, що є збудником до розмноження ракових клітин, а так само інших хвороб. Якщо порахувати, скільки потрібно утеплювача для будинку розміром 6 * 8метров і висотою стелі 2, 8м. для утеплення стін, підлог і стель то його буде потрібно близько 25м3. Це приблизно 1, 5 тонни теплоізоляції. Якщо сполучна фенолфольмольдегідна смола, то її в сухому вигляді буде близько 4% або 56 кілограмів. Ось в цьому оточенні ви можете перебувати більшу частину свого життя.

Рассказать о статье