СТЕЛЯ В ПРИВАТНОМУ БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

Натяжна стеля в приватному

* Знижка до 30% - це різниця в% між акційною ціною за 1 м2 полотна колекції "Класика" і ціною "без" обліку акції за 1м2 вищевказаного полотна. Порівняти ціни по акції і без її обліку, а також ознайомитися з умовами її проведення, ви можете на сторінці з актуальних прайсом Компанії.

Вибираєте стелі для вашого будинку? Потрібні нестандартні індивідуальні рішення не тільки для вітальні, спальні, дитячої, а й для мансарди, приміщення «друге світло», люків в стелі, сходів, басейнів? Розробимо індивідуальний дизайн, створимо безкоштовно 3D-візуалізацію. Порекомендуємо такі натяжні стелі для приватного будинку, які ідеально відповідають вашим побажанням, завданням, технічним особливостям приміщення і вашому бюджету.

6 переваг натяжних стель для приватного будинку

  • Універсальність. Підходять для будь-яких опалювальних приміщень, незалежно від їх геометрії, форми, вологості, температурних режимів.
  • Безшовні стелі. Їх встановлюють навіть у великих кімнатах. Ширина полотна досягає 5, 5м при будь-якій довжині.
  • Маскування комунікацій. Потрібно приховати небажані конструктивні елементи (балки, перекриття, труби, вентиляції)? Натяжна стеля легко вирішує цю задачу.
  • Чи не вицвітають. Стеля зберігає соковиті, глибокі кольори десятки років. У вас панорамні вікна і сонячна сторона? Натяжні стелі серії «Преміум Еко» взагалі не схильні до фотодеструкции.
  • Відповідають санітарним нормам, пожежобезпечні, що підтверджують сертифікати. Багато будують заміський будинок, щоб насолоджуватися свіжим повітрям, втекти від загазованості пилу, тому скрупульозно перевіряють всі оздоблювальні матеріали на еко-відповідність стандартам. Це правильно. Довіряйте тільки офіційному підтвердженню екологічності, а не красивій рекламі.
  • Різноманіття дизайнерських рішень: від багаторівневих стель, зоряного неба, фотодруку і 3D збережений до стель з дизайнерськими фактурами під вельвет, шкіру, дзеркало. Хочете урочистості в вітальні? Замовте глянсові натяжні стелі в приватний будинок. У них елементи інтер'єру та декору відображаються як в дзеркалі.
Рассказать о статье