УТЕПЛИТИ СТІНИ ЗСЕРЕДИНИ

Июнь 6, 2017

Як утеплити стіни з

Створити прийнятний мікроклімат в своєму будинку, захистити його від протягів і вогкості допоможе утеплення приміщення. Теплоізоляція стін дозволяє втричі скоротити витрати як на опалення приміщення в зимовий період, так і на його охолодження в літній час. Адже утеплювач виступає своєрідним щитом, що перешкоджає руху потоків повітря, захищаючи спорудження від впливу зовнішніх факторів. На жаль, можливість провести утеплення фасаду будівлі є далеко не завжди. Наприклад, теплоізоляцію торцевої стіни панельного споруди доцільно проводити зсередини.

Переваги теплоізоляції стін всередині приміщення

  • Відносно низька вартість.
  • Виконання термоізоляції можливо в будь-який час року.
  • Утеплити можна як вся будова цілком, так і окремі кімнати і навіть стіни.
  • Звукоізоляція приміщення.

Серед позитивних моментів слід виділити також доступність для самостійного виконання: це під силу будь-якому господареві. Важливо також знати способи утеплення стін і вибрати оптимальний матеріал для цього.

Способи утеплення стін зсередини

Для теплоізоляції всередині приміщення застосовуються переважно ті ж матеріали, що і для утеплення зовні. Найбільш затребувані утеплювачі: пінополістирол, мінеральна вата і змішані теплоізоляційні матеріали на основі азбесту.

Утеплення стін зсередини гіпсокартоном

Теплоізоляція із застосуванням листів гіпсокартону - простий і швидкий спосіб утеплення стін. Мінімальна відстань від чорнової стіни до лицьової поверхні плити - три сантиметри. Чим більша ця відстань, тим, відповідно, більше утеплювача поміститься в порожнечі конструкції. Цей спосіб теплоізоляції підійде лише для великих приміщень, так як стіна в процесі монтажу утеплювальній конструкції помітно потовщується.

Процес утеплення будівель зсередини починають з монтажу конструкції з металевих профілів на відстані двох сантиметрів від стіни. Каркас краще монтувати з оцинкованого профілю. На підошву направляючого профілю необхідно наклеїти стрічку для ізоляції поверхні від контакту зі штукатуркою, тим самим захищаючи гіпсокартон від холоду, що передається через металевий профіль. Потім в порожнину отриманого каркаса (між стоечними профілями) укладають мінеральну вату. Повітряний прошарок між стіною споруди і гіпсокартоном вже є утеплювачем. Однак застосування мінеральної вати або пінопласту багаторазово збільшує теплостійкість конструкції.

Рассказать о статье