УТЕПЛЮВАЧ ДЛЯ КАРКАСНОГО БУДИНКА

Июнь 6, 2017

утеплення каркасного будинкуКаркасна технологія - найпопулярніша при будівництві малоповерхових заміських будинків. За статистикою, майже 70% будинків в Європі і Північній Америці зводяться за каркасною технологією.

Великим попитом в Росії, особливо в Північно-Західному регіоні, користується технологія каркасних фінських будинків. На це впливає не тільки географічний і кліматичний фактор, але і реальні переваги даної технології.

Переваги каркасного фінського будинку

Практичні фіни адаптували принципи зведення каркасного будинку, змінивши їх під свої потреби і цінності: здатність протистояти суворому клімату, практичність і довговічність без втрати властивостей, екологічність і економічність.

Як відомо, клімат Скандинавії ідентичний клімату Північно-Західного регіону, і одним з головних властивостей будинку повинна бути чудова теплоізоляція. каркас фінського будинкуДля цього нам допоможе внутрішнє оздоблення каркасного будинку: робимо екологічну теплоізоляцію стін.

Фахівці компанії «Екоплат» рекомендують використовувати плити ISOPLAAT, які володіють теплоізоляційними і звукоізоляційні властивості. Плити здатні зберігати оптимальний клімат в будинку при -70 ° С і при спеці в +50 ° С. фінський будинок технологія виробництваЇх додаткова перевага полягає в простому монтажі, тому виконати утеплення і звукоізоляцію стіни в каркасному будинку ви можете самостійно.

Фіни називають обробку плитами ІЗОПЛААТ екологічної, тому що в основі плит тільки екологічно чисті матеріали: деревина хвойних порід і смола.

Вітрозахисні деревоволокнисті плити ІЗОПЛАТ перекривають містки холоду і щільно прилягають до стійок каркаса. Перехресна укладання теплоізоляційних натуральних матів з льону можна порівняти за багатьма властивостями з цегляною кладкою завтовшки до 3 метрів. Практика показує, що каркасний фінський будинок економить до 70% витрат на опалення, до того ж здоров'я проживаючих поліпшується.

Плити ISOPLAAT, що застосовуються в конструкціях стін, покрівлі, підлоги і стель, забезпечують високі характеристики звукоізоляції, які можна порівняти з цегляною стіною товщиною до 2, 5 метра.

Такий будинок міцний і стійкий: основа монтується з балок, зшитих в жорстку єдину монолітну конструкцію. Завдяки цьому, будівництво каркасних фінських будинків рекомендується в сейсмічно активних районах: стійкість і цілісність зберігається навіть при землетрусі 8 балів і ураганному вітрі.

Фундамент каркасного будинку фінський будинок всередині

Рассказать о статье