ЯК ДЕШЕВО УТЕПЛИТИ БУДИНОК

Июнь 6, 2017

Як показує практика, більшість приватних будинків в Росії не відповідають нормативам, які визначені вимогами Державних будівельних норм і правил (СНиП). Вони холодні, пропускна здатність повітря дуже висока, і як результат - значна частина грошових коштів йде на обігрів приміщення, яка в свою чергу продовжує зростати.

Багато стали логічно замислюватися про те, як утеплити будинок недорого, швидко і ефективно. При цьому головними вимогами при виборі утеплювача стають: цінове питання, ефективність, швидкість і мінімум витрачених зусиль. Все це є в плитах Ізоплат. Ізоплат - це вірний відповідь на питання, як швидко і недорого утеплити будинок.

Експерти рекомендують проводити утеплення стін приватного будинку або дачної будівлі зовні вітрозахисними плитами Ізоплат. Це кращий варіант, як швидко утеплити будинок. Чому такий варіант правильніше і надійніше? Давайте по порядку.

  1. По-друге, плити Isoplaat - надійний захист від вітру і загасивши. При зовнішньому утепленні виходить ефективно перекрити всі будівельні огріхи в конструкції і зупинити видування тепла. Плити відносно м'які, щоб щільно облягати всі поверхні, до яких вона прибивається і в той же час досить щільні, щоб працювати як захист від вітру. Нагадаємо, що щільність матеріалу повинна бути не менше 230 кг м3 щоб виконувати функції вітрозахисту.
  2. По-третє, висока паропроникність вітрозахисних плит допомагає відводити вологу від внутрішніх шарів пирога стіни покрівлі, забезпечуючи постійне підсушування. Таким чином, плита не пропускає вологу всередину стіни, але дає надлишкової вологи в стіні покрівлі будинку виходити без перешкод назовні, не даючи утворюватися грибку і цвілі. Нагадаємо, що для ефективного «дихання» стін, кожний наступний шар конструкції стіни покрівлі зсередини-назовні повинен бути більш паропроникним, ніж попередній. Виходить, що той шар, який йде перед фінішною обробкою фасаду повинен володіти найбільшим значенням паропроникності, ніж та володіють плити Ізоплат.
  3. По-четверте, крім уже перерахованих властивостей, плити Isoplaat володіють хорошими тепло-і звукоізоляційні властивості: плита товщиною 12 мм замінює по теплоізоляції 12 мм хв вати або 44 мм бруса або підлогу червоної цегли, а по звукоізоляції, з урахуванням стіни, знижує рівень шуму на 21 dB.
Рассказать о статье