ЯК ПРАВИЛЬНО УТЕПЛЮВАТИ ПІНОПЛАСТОМ

Июнь 6, 2017

відповісти

1 Чому пінопласт - ідеальний матеріал для зовнішнього утеплення?

Полімерний матеріал увібрав в себе самі корисні якості представників групи утеплювачів:
низький коефіцієнт теплопровідності (0, 037-0, 041 Вт / (м? К));
легкість, міцність і довговічність;
біологічна і хімічна нейтральність.
Як годиться будь-якої новинці, пінопласт володіє ексклюзивним властивістю, що дозволяє гідно конкурувати з кращими представниками класичного «тепло-загону». Він - водонепроникний і не боїться прямого або часткового контакту з водою. Подібної «атаки» не витримає жоден прославлений ватний утеплювач, який під дією вологи кам'яніє і стрімко втрачає свої унікальні корисні якості.
А ось пінопласту - все дарма! Та й його вартість настільки приємно пестить душу бережливого господаря, що саме цього матеріалу віддають перевагу більшість забудовників при зведенні «шубки» для будинку.
Але зовнішнє утеплення стін пінопластом таїть в собі одну серйозну проблему. Теплоізолятор відноситься до категорії легкозаймистих матеріалів, тобто під час пожежі швидко спалахує і підтримує силу всепоглинаючого полум'я. Мало того, пінопласт не тільки добре горить, але ще і виділяє при цьому їдкий отруйний дим.
Розробники постаралися максимально усунути настільки дискримінує пролом в репутації полімеру, створивши спеціальний «огненейтральний» тип пінопласту.

Рассказать о статье