УТЕПЛИТИ СТІНУ В КВАРТИРІ

Июнь 6, 2017

Як утеплити стіну в квартирі

Як утеплити квартиру в міжсезоння - Дизайн-хак на The VillageThe Village з'ясував, як зігріти квартиру, поки комунальні служби не включили опалення

Вовняним шкарпеткам і трьом ковдр на ліжку є більш естетичні альтернативи. The Village розібрався, як утеплити будинок за допомогою засобів декору і невеликих капіталовкладень.

Якщо дме з вікна

Саме час поміняти старі рами на сучасні склопакети. Але якщо бюджет не дозволяє, ситуацію врятують віконниці і штори. Перший спосіб підходить інтер'єрів в стилі кантрі і прованс: віконниці вішаємо всередині (!) Квартири, закриваючись від нічних протягів. Другий варіант - щільні штори, якими добре б закрити буквально всю стіну з вікном. Полотнище має діставати до самої підлоги, щоб не пропускати холодне повітря. Квартири на перших і останніх поверхах можна обладнати ролетами або ролетами. Такі електрокеровані сучасні віконниці захищають і від квартирних крадіжок, і від протягу.

Як утеплити квартиру в міжсезоння.  Зображення № 1.Якщо підлога холодний

Знайти гарний і недорогий килим нелегко. Зате нейтральний ковролін з довгим ворсом можна відшукати в найближчому до будинку супермаркеті будматеріалів. Приклеювати ковролін не потрібно, достатньо укласти прямо поверх старого підлогового покриття і притиснути плінтусом. Стандартної ширини рулону в п'ять метрів буде досить для будь-який типовий кімнати. Чи не хочете укладати назавжди, замовте обробку краю ковроліну оверлоком (зазвичай це роблять там же, де його нарізають) і постеліть на манер килима. Включать батареї - приберете. Якщо дуже мерзне, має сенс покласти під покриття плівковий тепла підлога. Для утеплення з довгостроковою перспективою підійдуть лінолеум на спіненої товстої підкладці і замковий ламінат. Їх укладають буквально за пару днів.

Як утеплити квартиру в міжсезоння.  Зображення № 6.Якщо квартира кутова

Швидше за все, утеплити стіни щільними шпалерами та килимом ви вже спробували. Пора переходити до рішучих дій. Наприклад, до монтажу стінових панелей. Повстяні варіанти відмінно утеплюють приміщення, а ще ізолюють від сторонніх звуків. Замість дизайнерських стінових панелей можна використовувати звичайну вагонку. Після обробки білої або тонованому морилкою вона виглядає досить симпатично. Самий бюджетний спосіб врятуватися від холоду в кутовій квартирі - зробити перестановку: наприклад, посунути до холодної стіни масивний платтяна або книжкова шафа.

Якщо центральне опалення не рятує

В цьому випадку можна почати користуватися електроприладами. Наприклад, більшість портативних камінів працюють в режимі обігрівача. Аналог для сучасного інтер'єру - дизайн-радіатор. Тут фантазія виробників безмежна: є навіть прозорі і з принтом на замовлення. До речі, більшість кондиціонерів працюють в режимі обігрівача.

Як утеплити квартиру в міжсезоння.  Зображення № 7. Як утеплити квартиру в міжсезоння.  Зображення № 8. Як утеплити квартиру в міжсезоння.  Зображення № 9. Як утеплити квартиру в міжсезоння.  Зображення № 10.

Рассказать о статье