ЯК УТЕПЛИТИ ПОЛ НА ДАЧІ

Июнь 6, 2017

старі креслення

Утеплений підлогу на горищі ...Всі будівельники стверджують, що якість утеплення залежить від обраного методу і точного дотримання правил монтажу. Але для правильного вибору технології, спочатку потрібно розібратися з деякими нюансами.

 • Якщо під дачею є підвальне приміщення, то починати потрібно з нього.
 • Необхідно врахувати вид фундаменту. Для стрічкового і монолітного - один вид робіт; для гвинтового їх потрібно видозмінити.
 • Матеріал з якого виготовлений підлогу (бетонний або дерев'яний).

Як утеплити підлогу на дачіДля того щоб повністю розкрити питання по утепленню підлоги на дачі , розглянемо його на конкретному прикладі.

Отже: заміський котедж, з дерев'яною підлогою і підвалом.

 • I. Спочатку для того щоб в житлові кімнати не віддавало холодом через підлогу, за допомогою мастики робимо в підвалі гідроізоляцію стін і стелі. Після чого можна приступати до утеплення, для цього цілком підійде пінопласт або мінеральна вата. Після виконаної операції в підвалі буде все так само прохолодно, але більш сухо.
 • II. Фото: працюємо на дачі з поламиЩоб виконати утеплення підлоги якісно і при цьому не відволікатися в процесі роботи на різні дурниці на кшталт збирання, з метою економії сил і часу виконуємо підготовку по пунктам:
 1. Демонтуємо старе покриття.
 2. Прибираємо робочу зону.
 3. Організуємо підведення води і електрики.
 4. Складаємо будівельні матеріали поблизу робочого місця.

Тепер вибираємо матеріал і спосіб утеплення підлоги.

У разі вибору покриття з деревини, як утеплювач рекомендується використовувати такі матеріали:

 • Керамзит. Досить поширений і простий у використанні матеріал. Недоліком є те, що для хорошого ефекту необхідний шар мінімум 100 мм.
 • Пінопласт. Утеплення за допомогою нього не вимагає ніяких спеціальних навичок. Однак його не можна назвати екологічно чистим матеріалом, через що небажаний при внутрішнього оздоблення будинку.
 • Мінеральна вата. Відмінний теплоізоляційний матеріал, що відповідає всім сучасним стандартам.
Рассказать о статье