ЯКИЙ УТЕПЛЮВАЧ КРАЩЕ ДЛЯ ПОЛА

Июнь 6, 2017

Який профнастил краще для

Важливим критерієм збереження тепла в будинку є надійно облаштований підлогу. Як утеплити підлогу в дерев'яному будинку, щоб перебування в приміщенні було комфортним навіть в холоди? Серед способів утеплення підлоги самими затребуваними і популярними є створення подвійної системи статі і утеплення вже наявного статі при ремонті.

Подвійна система статі в будинку

чорнову підлогуПри плануванні будинку важливо враховувати, що подвійна система підлоги має на увазі попередній підлогу і чистової. Разом з утеплювачем вони утворюють своєрідну шарувату конструкцію, яка не тільки несе навантаження, але і перешкоджає тепловим втратам.

Настил чорнової підлоги

Перший шар статі - чорновий, виконують з неотесаних, добре підігнаних дощок, на які насипають шар піску або керамзиту. Такий спосіб забезпечує вентиляцію статі і перешкоджає розмноженню грибка. Але це далеко не найкраще рішення. Настил чистової підлогиРадимо все-таки подумати над ефективним утепленням чорнової підлоги: гігроскопічні матеріали на зразок керамзиту з часом втрачають свої властивості.

Так як між чистовим і чорновою підлогою згодом необхідно буде укласти шар утеплювача, відразу ж передбачаємо необхідну відстань між ними. Як матеріал для чорнової підлоги в дерев'яному будинку можна задіяти дошки, використані раніше для опалубки при зведенні фундаменту - за умови, що ви подбали про їх зберігання в процесі заливки фундаменту. Щоб укласти попередній підлогу до лагам шурупами кріплять брус (досить перетину 50 на 50 мм), а вже до нього прибивають дошки самої підлоги (25 на 150 мм). Бажано перед цим обробити їх антисептиками щоб уникнути розвитку грибка. Гідроізоляцію чорнової підлоги в дерев'яному або будь-якому іншому будинку доцільно проводити лише за умови використання гігроскопічних теплоізоляційних матеріалів.
Чорнову підлогу по лагам є універсальною конструкцією, широко застосовується при забудові. Як матеріал використовується дошка шириною близько 150 мм і товщиною в 40-50 мм, яка кріпиться на шурупи до дерев'яних балок перекриття. Лаги не доводять до стін на 2-3 см, що вийшов зазор заповнюється мінеральною ватою.

Тепла підлога в дерев'яному будинку гідроізоляція підлоги утеплення підлоги Як укласти утеплювач в підлогу
Рассказать о статье