СТЕЛЬОВЕ ПЕРЕКРИТТЯ

Июнь 6, 2017

Стельове перекриття лазні

Слідчі СКР перевіряють факт часткового обвалення покрівлі будівлі, що відноситься до культурної цінності

1 березня 2017 року вечірньої пори в слідчий відділ регіонального СК Росії надійшло повідомлення тому, що в перших торгових рядах, що відносяться до культурної цінності міста Вишнього Волочку Тверської області, частково обвалилася покрівля будівлі. За вказаною повідомленням негайно на місце події виїхала слідчо-оперативна група в складі керівника слідчого відділу СКР, слідчого, співробітників МНС і оперативних співробітників МВС. За даним фактом Вишньоволоцький міжрайонним слідчим відділом слідчого управління Слідчого комітету Російської Федерації по Тверській області організовано проведення дослідчої перевірки.

Встановлено, що перші торгові ряди, розташовані по Казанському проспекту міста Вишнього Волочку, представляють одноповерхова будівля. При огляді виявлено часткове обвалення покрівлі над середньої секцією західного крила торгових рядів розміром близько 150-200 кв. м., де розташований магазин. Покрівля складається з шиферу по дерев'яній обрешітці, стельове перекриття не порушено, слідів навмисного злочинного впливу на обвалення покрівлі не виявлено. Через обвалення покрівлі громадянам шкоди не заподіяно.

Крім цього, встановлено, що перші торгові ряди є пам'ятником архітектури - першої половини XIX століття в місті Вишньому Волочку Тверської області, побудовані в 1837 році і представляють одну з визначних пам'яток міста.

За даними слідства, в діях невстановленої кола посадових осіб можуть вбачатися ознаки злочину, такі як надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки життя і здоров'я споживачів, а так само неправомірна видача або використання офіційного документа, що посвідчує відповідність зазначених послуг вимогам безпеки, недбалість.

Рассказать о статье